اخبار

شمیم سلامتی در اولین نمایشگاه تکنولوژی نوآوری و استارتاپ اصفهان

نمایشگاه تکنولوژی نوآوری و استارتاپ اصفهان

شمیم سلامتی در اولین نمایشگاه تکنولوژی نوآوری و استارتاپ اصفهان

شمیم سلامتی در اولین نمایشگاه تکنولوژی نوآوری و استارتاپ اصفهان

به گزارش روابط عمومی شمیم  سلامتی ، شمیم سلامتی در این رویداد بین المللی در میان فعالان و نخبگان فناوری اطلاعات کشور به معرفی جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه سلامت در قالب اپلیکیشن کاربردی می پردازد.

زمان برگزاری نمایشگاه تکنولوژی نوآوری و استارتاپ اصفهان

طی روزهای ۳ تا ۶ مهر ماه ساعت ۱۵ الی ۲۱ عصر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی اصفهان برگزار می شود.


نمایشگاه نوآوری، استارتاپ و اپلیکیشن اصفهان (StartExpo)

نمایشگاه نوآوری، استارتاپ اصفهان (StartExpo) نمایشگاه مهم و برجسته تکنولوژی در اصفهان محسوب می شود. این نمایشگاه با تاکید بر فناوری، به بعنوان کاربرد دانش در توسعه جوامع بشری و نوآوری، بعنوان بکارگیری ایده‌های نوین فعالیت می کند. با توجه به فقدان نمایشگاههای بین‌المللی مناسب در کشور که دربرگیرنده تمامی حوزه‌های فناوری باشد، نمایشگاه استارتکس با همت اتاق بازرگانی و شبکه پژوهش و فناوری استان اصفهان و با حمایت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان برگزار می گردد.

نمایشگاه فناوری و نوآوری اصفهان (StartExpo) بستری برای عرضه نوآوری و فناوری است. برخلاف نمایشگاه های مشابهی که صرفا عرضه و تبادل کالا را هدفگذاری کرده اند، هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکتها و نیز سرمایه گذاری روی طرح های نو و استارتاپ هاست. نمایشگاه استارتکس تلاش می کند تولیدکنندگان محصولات فناورانه را به مشتریان آنها متصل کند، فناوریهای روز را به صنایع متوسط و بزرگ معرفی نماید، سرمایه گذاران را با فرصتهای سرمایه گذاری در طرح های فناورانه یا استارتاپ ها آشنا کند، مخاطبین تخصصی و افراد تحصیل کرده را به بازدید از نمایشگاه دعوت کند و تجمع گسترده ای از نقش آفرینان اکوسیستم استارتاپی، نوآوری و فناوری را گردهم آورد.

مخاطبین رویداد

– مدیران وزارتخانه ها، سازمان های دولتی و خصوصی

– شرکت های دانش بنیان و فناور

– استارتاپ ها

– صندوق های سرمایه گذاری جسورانه

– سرمایه گذاران خصوصی

– پارک های علم و فناوری

– شتابدهنده ها و مراکز رشد

– مخترعان

– طراحان وب و اپلیکیشن

– توسعه دهندگان نرم افزار

– مشاوران و منتورها

– فرشتگان کسب و کار

– برگزارکنندگان رویدادها

– مدیران تحقیق وتوسعه صنایع و شرکت ها

مسعود رازنهان

مسعود رازنهان هستم سردبیر محتوای مجله سلامتی حدودا 6 سال تجربه کاربری و فنی در تولید محتوا دارم امیدوارم محتواهای بنده مورد استفاده شما عزیزان گردد. خوشحال میشوم از طریق ایمیل : raznahan@shamimsalamati.ir نظرات خودتان را برایم ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا