لاغری و تناسب اندام

رژیم غذایی سخت نگیرید و به راحتی لاغر شوید!

برای کاهش وزن خود،به روش های رو نیاروید که عوارض منفی بر سلامت شما داشته باشد.

⁣اگر میخواهید به راحتی وزن خود را کاهش دهید این مطلب را از دست ندهید.

گاهی اوقات برخی افراد برای کم کردن وزن خود به روش هایی متوسل می شوند که این روش ها می توانند عوارض جانبی منفی بر سلامت بدن داشته باشند اما انتخاب رژیم غذایی مناسب و سرشار از سبزیجات تازه مناسب ترین و کارآمدترین راهکار برای رهایی از اضافه وزن است.

هویج: در طول فصل زمستان هویج را جایگزین گوشت در وعده های غذایی تان کنید زیرا به کاهش دریافت کالری بدن کمک می کند.که موثر در کاهش وزن میباشد.

ترب: این گیاه حاوی مقادیر قابل توجهی فیبر خوراکی و آب است که با خوردن آن احساس سیری ایجاد می شود و میل به خوردن خوراکی های ناسالم کاهش می یابد.

تره فرنگی: این سبزی حاوی املاح معدنی چون آهن و کلسیم است که به کاهش چربی شکمی کمک می کنند.که در کاهش وزن موثر است.

اسفناج: این سبزی نسبت به دیگر سبزیجات سبزرنگ از حجم زیادی فیبر خوراکی برخوردار است. همچنین به دلیل دارا بودن آنتی اکسیدان ها به افزایش سطح انرژی بدن کمک می کند و باعث کاهش وزن میشود.

همیشه فست فود و تنقلات نخورید
اینکه تنقلات و غذاهای بدون خاصیت را از خورد و خوراکتان حذف کنید، به این معنا نیست که شما رژیم گرفته اید. در این صورت شما بصورت منظم غذاهای سالم می خورید و از کالری های اضافه ی تنقلات در امان خواهید بود. با رعایت این مورد وزنتان کم خواهد شد.

در فواصل منظم غذا بخورید
به خودتان گرسنگی ندهید و پس از یک گذشت یک زمان طولانی غذا نخورید. هر زمانی که احساس گرسنگی کردید چیزی بخورید، در این صورت با خوردن مقداری مناسب، گرسنگی تان رفع خواهد شد. اگر چنین نکنید در نهایت بیش از حد خواهید خورد یا اینکه به تنقلات روی خواهید آورد.

در حد اعتدال بخورید
شما نیاز دارید تا صبحانه، ناهار و شام را به درستی بخورید. همچنین می توانید یک بار در هفته پس از هر وعده ی غذایی تان دسر نیز میل کنید. غذای هفته ی پیش رویتان را برنامه ریزی کنید و در حد اعتدال بخورید. در این حالت نه تنها به هوس های خود پاسخ مثبت داده اید، بلکه از مواد غذایی مورد علاقه ی خود محروم هم نشده اید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن