دارو

سرنگ آماده تزریق هپارین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-اگز لازم است دارو را در منزل تزریق کنید طریقه صحیح استفاده از دارو را از پزشک یا داروساز فراگیرید.-در صورتی که محلول تزریقی دچار کدورت یا تغییر رنگ شده بود، از تزریق دارو خودداری کنید.
-مصرف این دارو احتمال خونریزی را افزایش می دهد٬ لذا بیشتر مراقب باشید، از فعالیت ها و ورزش هایی که احتمال آسیب برای شما را بالا می برد خودداری کنید ، از مسواک نرم و ریش تراش برقی استفاده کنید و در صورت بروز آسیب به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما بسیار الزامی است.
-در صورت داشتن علائم خونریزی مانند استفراغ خونی یا همراه با دانه های شبیه به قهوه، سرفه خونی، وجود خون در ادرار، احساس خستگی زیاد، سردرد شدید، مدفوع قرمز یا تیره ، کبودی یا خونریزی زیاد و بدون دلیل به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت بروز تاری دید، درد قفسه سینه، سر گیجه شدید، غش کردن، ورم یا درد دست و پا، سردرد شدید، تیره شدن پوست، گرمی قسمتی از بدن، خستگی زیاد یا ضعف به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص سرنگ آماده تزریق هپارین

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا