دسته‌بندی نشده

سوالات متداول شمیم داروخانه

سوالات رایج پیرامون اپلیکیشن شمیم داروخانه

اپلیکیشن شمیم داروخانه در راستای گسترش خدمات سلامت الکترونیک و خدمت رسانی بهتر به مردم و داروخانه ها با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه شده است.

طبق مصوبه شماره ۹۵ الف / ۶/ ۶۳۴ انجمن داروسازان ایران مورخه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ و مجوز اخذ شده از این انجمن در خصوص شرح فعالیت داروخانه ها در صدور محتوای آموزش و مشاوره دارویی از طریق این سامانه، شما می‌توانید به درخواست مراجعین با ثبت  کامل خرید مشتریان (آزاد، بیمه ای، OTC)  برای آن مشاوره دارویی صادر کنید و ۱۰۰۰ تومان وجه نقد از مراجعین دریافت کنید.

چرا از شمیم داروخانه استفاده کنم ؟

چون میتوانید به جمع هزاران داروخانه ی الکترونیک کشور بپیوندید و خدمت رسانی بهتری به مردم داشته باشید و ازسوی دیگر علاوه بر کسب درامد بیشتر، از خدمات الکترونیکی ویژه داروخانه ها بهره مند گردید.

آیا این اپلیکیشن مورد تایید وزارت بهداشت هست ؟

بله این اپلیکیشن در راستای گسترش خدمات الکترونیک با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه شده است.

چطور شروع کنم ؟

کافی است موسس داروخانه با شماره تلفن ثبت شده خود در سیستم HIX وارد اپلیکیشن شده و اطلاعات داروخانه را تکمیل کند و دیگر پرسنل داروخانه خود را در قسمت مدیریت کاربران تعریف نماید تا آنها نیز بتوانند با نصب شمیم داروخانه به فعالیت در فضای الکترونیک سلامت بپردازند.

چطور میتوانم مخاطب بیشتری را به خود جذب کنم ؟

با پاسخ دهی سریع تر و کامل تر به درخواست ها امتیاز بیشتری می گیرید و در جمله داروخانه های برتر نمایش داده خواهید شد و داروخانه شما در بین میلیون ها کاربر شمیم سلامتی بهتر دیده خواهد شد.

آیا باید هزینه ای پرداخت کنم ؟

در شروع کار هر داروخانه معادل صدور ۱۰۰ محتوای آموزش و مشاوره دارویی شارژ هدیه خواهد داشت. اگر داروخانه فعالی باشید و در بین داروخانه های اطراف خود رتبه اول را در پایان هر روز کسب کنید میتوانید از ۵۰ درصد تخفیف ویژه شمیم داروخانه بهره مند شوید(بخش امتیازات را ملاحظه کنید) از سوی دیگر شما میتوانید با پاسخ دهی به درخواست های جستجو های مردم در داروخانه علاوه بر کسب ۳۰۰۰ ریال شارژ هدیه، امتیاز خود را افزایش دهید.

چقدر درآمد کسب میکنم ؟

شما به ازای صدور هر محتوای آموزش و مشاوره دارویی به درخواست مراجعین میتوانید مبلغ ۱۰۰۰ تومان از مراجعین دریافت می‌کنید. یعنی با فرض ثبت محتوای آموزش و مشاوره دارویی برای ۵۰۰ متقاضی در روز، شما میتوانید ۱۵۰ میلیون ریال در ماه به درآمد داروخانه خود بیافزایید.

آیا این کار قانونی است ؟

طبق مصوبه شماره ۹۵ الف / ۶/ ۶۳۴ انجمن داروسازان ایران مورخه ۱۶ خرداد ۱۳۹۵ و مجوز اخذ شده از این انجمن در خصوص شرح فعالیت داروخانه ها در صدور محتوای آموزش و مشاوره دارویی از طریق این سامانه، شما می‌توانید به درخواست مراجعین با ثبت کامل خرید مشتریان (آزاد، بیمه ای، OTC) برای آن مشاوره دارویی صادر کنید و ۱۰۰۰ تومان وجه نقد از مراجعین دریافت کنید.

اطلاعات داروخانه من برای چه کسانی نمایش داده می‌شود ؟

اطلاعات شخصی شما مانند شماره موبایل فقط به کارکنان داروخانه نمایش داده می‌شود ولی اطلاعات داروخانه شما به میلیونها کاربر شمیم سلامتی جهت دسترسی به خدمات شما نمایش داده خواهد شد.

آیا شماره کارکنان را همه میبینند؟

خیر، فقط پرسنلی که شما آن ها را به اپلیکیشن اضافه کرده اید.

در صورت وجود مشکل در اپلیکیشن چکار کنم ؟

خونسرد باشید و با ۰۲۱-۷۵۴۱۶۲۰۵ تماس بگیرید. همکاران ما برای ارائه خدمات بیشتر و بهتر به داروخانه ها بیصبرانه منتظرند.

اگر درخواست بی معنایی در نسخه یاب دیدم چکار کنم ؟

برروی سه نقطه ی کنار درخواست (سمت چپ) کلیک کرده و گزارش تخلف درخواست را بزنید

چرا باید پروفایل داروخانه داشته باشم؟

برای اینکه مردم راحت تر داروخانه شما رو ببینند و به شما دسترسی پیدا کنند. با به روزرسانی این اطلاعات مشتریان بیشتر و بهتر میتوانند از خدمات داروخانه شما بهره مند شوند.

چطور پروفایل خود را آپدیت نگه کنم ؟

به صفحه ی امکانات و سپس اطلاعات داروخانه بروید، با زدن دکمه آبی پایین صفحه می‌توانید اطلاعات داروخانه خود را بروز کنید. دقت کنید که تنها ۱ بار در ماه می توانید مکان داروخانه خود را تغییر دهید.

چطور کارمندانم رو مدیریت کنم ؟

در صفحه امکانات، وارد مدیریت کاربران شوید و برای مشاوره دارویی و کسب درآمد راحت تر، پرسنل داروخانه خود را اضافه کنید.

باشگاه مشتریان من چیست ؟

در بهار ۹۷ امکانی به موسسان داروخانه ها داده خواهد شد که بتوانند در فضای مجازی به مشتریان خود محتوا یا تبلیغات مورد نظر را ارسال کنند، این مشتریان همان کاربرانی خواهند بود که به نحوی از خدمات داروخانه شما بهره مند شده اند.

امتیازات از کی محاسبه می‌شوند؟

امتیاز کلیه داروخانه ها، از دی ماه ۹۶ محاسبه خواهد شد.

با امتیازاتم چکار میتوانم بکنم ؟

داروخانه های اول هر محل بطور روزانه از تخفیفات شگفت انگیز شمیم داروخانه بهره مند خواهند شد و همچنین در قرعه کشی های ویژه شمیم سلامتی شرکت داده خواهند شد.

اگر سوالی برای شما باقی مانده میتوانید در همین نوشته سوال خود را در قالب دیدگاه ارسال کنید.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن