اخبار

با شمیم داروخانه شما هم به جمع داروخانه های الکترونیک کشور بپیوندید

شمیم داروخانه، برزگترین اجتماع داروخانه های الکترونیک کشور

شمیم داروخانه، برزگترین اجتماع داروخانه های الکترونیک کشور

اپلیکیشن شمیم داروخانه چه کار می‌کند؟

با اپلیکیشن شمیم داروخانه می توانید به مراجعین خود خدمات بیشتری ارائــه دهید و درآمـــد بیشتری نیز کسب نمایید. شـما می توانید در بخش جستجوی مردم در داروخانه، نسخه های ارسالی کاربران را مشاهده نموده و نسبت به تامین آنها اعلام آمادگی نمایید و از بین میلیون ها کاربر شمیم سلامتی، جذب مشتری و کسب درآمد کنید. از طرف دیگر با افزایش امتیازداروخانه خود و کسب رتبه برتر در میان داروخانه های اطراف خود، در خدمت رسانی به مردم از امتیازات ویژه شمیم داروخانه برخوردار شوید. همچنین شما می توانید در بخش مشاوره دارویی، نسبت به ارائه مشاوره اختصاصی به مراجعین خود از طریق بانک اطلاعات دارویی و آموزش و مشاوره دارویی شمیم داروخانه که توسط دانشگاه علوم پزشکی تایید شده است اقدام نموده و علاوه بر ارائه اطلاعات و دستور العمل های کاربردی، به درخواست مراجعین، درآمد زایی داشته باشید. در بخش مدیریت کاربران، برای افزایش سرعت و کیفیت ارائه خدمات سایر، پرسنل داروخانه را اضافه کنید. همچنین در بخش فاکتورها، می توانید فاکتورهای صادر شده توسط شرکت های پخش برای داروخانه تان را مشاهده نموده و از پیشنهادات جدید شرکت های پخش آگاه شوید.

 

ویژگی های شمیم داروخانه

این اپلیکیشن ویژگی های منحصربه فرد خود را دارد که در ادامه به بیان برخی از مهمترین ویژگی های کاربردی شمیم داروخانه، می‌پردازیم.

مشاوره دارویی و کسب درآمد

  • صدور محتوای آموزش و مشاوره دارویی

در منوی مشاوره دارویی، پرسنل داروخانه می توانند با ایجاد مشاوره جدید و تکمیل اطلاعات مراجعه کننده شامل شماره تلفن همراه (اجباری)، کد ملی (اختیاری)، نام و نام خانوادگی ( اختیاری)، جنسیت بیمار (اختیاری) و درج اطلاعات پزشک معالج (اختیاری) و همچنین ثبت اقلام خریداری شده (شامل داروهای نسخه آزاد، بیمه، OTC و یا اقلام آرایشی و بهداشی و مکمل ها) و تکمیل بخش تعداد و نحوه مصرف از لیست، نسبت به صدور محتوای آموزش و مشاوره دارویی تخصصی و شخصی سازی شده به صورت سیستمی برای آن مراجعه کننده اقدام نمایند و مبلغ ۱۰ هزار ریال به عنوان حق الزحمه صدور آموزش و مشاوره دارویی از مراجعه کننده دریافت نمایند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید به سایت رسمی شمیم داروخانه مراجعه نمایید.

  • پاسخ دهی به جستجوی مردم در داروخانه شما

در منوی جستجوهای اپلیکیشن شمیم داروخانه، پرسنل داروخانه می توانند درخواست های مردم را مشاهده نمایند، این درخواست ها ممکن است در خصوص دارو، مکمل و یا اقلام آرایشی و بهداشتی باشد. در صورتی که این اقلام در داروخانه موجود است می توانند پاسخ و توضیحات را برای آن کاربر ارسال نمایند و در صورت مشاهده اشکال در درخواست، آن را گزارش دهند. با پاسخ دهی به سوالات مردم در این بخش علاوه بر حل مشکل افرادی که به دنبال اقلام مورد نیاز خود می گردند، امتیاز و شارژ هدیه در اختیار داروخانه قرار می گیرد و همچنین کاربر درخواست کننده به سمت استفاده از خدمات این داروخانه هدایت می شود.

  • مدیریت پرسنل و تیم سازی

تیم سازی، خدمت بیشتر و درآمد بیشتر در شمیم د اروخانه بدین صورت است که موسس داروخانه پس از نصب اپلیکیشن شمیم داروخانه بر روی یک دستگاه تلفن هوشمند و ورود به اپلیکیشن با استفاده از شماره همراه ثبت شده در سامانه HIX سازمان غذا و دارو، با مراجعه به منوی امکانات در بخش مدیریت پرسنل و افزودن شماره تلفن همراه پرسنل، می تواند مجوز ورود سایر پرسنل به اپلیکیشن شمیم داروخانه را صادر کند. پس از تعریف این دسترسی، کلیه پرسنل می توانند با نصب اپلیکیشن شمیم داروخانه، در خدمت رسانی و درآمدزایی بیشتر داروخانه نقش ایفا کنند.

 

 [taq_review]

شمیم داروخانه، دستیار الکترونیکی هر داروخانه

 

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

بستن