اخبار

ایران تلکام ۲۰۱۸ و حضور شمیم سلامتی در این نمایشگاه!

شمیم سلامتی به منظور تقویت فضای الکترونیکی سلامت در سراسر کشور با هدف توسعه سلامتی جامعه، در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنایع مخابرات و اطلاع رسانی (ایران تلکام 2018) حضور دارد.

ایران تلکام

ایران تلکام

نمایشگاه ایران تلکام ۲۰۱۸

به گزارش  روابط عمومی شمیم سلامتی، در این رویداد بین المللی شمیم سلامتی با حضوری فعال، به ارائه جدیدترین دستاوردهای خود در حوزه سلامت جامعه در قالب اپلیکیشن موبایلی می پردازد.
بنابراین گزارش، شمیم سلامتی در سالن ۷، غرفه ستاره اول از ۱۱ لغایت ۱۴ مهرماه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران همه روزه از ساعت ۹ الی ۱۷ میزبان علاقه مندان خواهد بود.

شرکت های مخابراتی و ارائه دهنده سرویس های اینترنتی از فعالان حضور در این نمایشگاه می باشد. و هر ساله نمایشگاه تلکام را بهترین فرصت میدانند برای معرفی خود و تکنولوژی های جدید مخابراتی که در آینده قصد ارائه آن را دارند.

ساعت بازدید نمایشگاه تلکام در سال ۱۳۹۷ تغییر یافته و از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ برای عموم بازدید کنندگان قابل مراجعه می باشد.

البته غرفه داران از سایت ۸ در نمایشگاه تلکام حاضر می باشد و درب نمایشگاه از ساعت ۹ صبح باز می باشد اما برای مراجعه به سالن ها باید تا ساعت ۹ منتظر بمانید.

بلیط ورودی نمایشگاه تلکام ۹۷ برای دانشجویان و دانش پژوهان و اساتید مراکز علمی در صورت داشتن کارت شناسایی رایگان و برای سایر بازدیدکنندگان مبلغ ۲ هزار تومان می باشد.

 

مسعود رازنهان

مسعود رازنهان هستم سردبیر محتوای مجله سلامتی حدودا 6 سال تجربه کاربری و فنی در تولید محتوا دارم امیدوارم محتواهای بنده مورد استفاده شما عزیزان گردد. خوشحال میشوم از طریق ایمیل : raznahan@shamimsalamati.ir نظرات خودتان را برایم ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا