پوست، مو و زیبایی

مدل موی زنانه و دخترانه جدید و جذاب برای مجالس عروسی

 آیا قصد رفتن به مجالس عروسی را دارید؟ آیا به فکر انتخاب یک مدل موی زیبا و جذاب هستید؟ آیا تمایل داریدکه با مدل موی زنانه و دخترانه جدید آشنا شوید؟ آیا با شکل صورت خود آشنا هستید و اطلاع دارید که چه مدلی از مو برگذیده صورت شماست؟

اکثر خانم ها قبل از آماده شدن برای میهمانی ها و مجالس عروسی دغدغه ها و نگرانی هایی از قبیل آرایش صورت، انتخاب لباس مناسب مجلس و درست کردن مو و انتخاب بهترین و زبیاترین مدل موی منحصر به فرد و جدید را دارند

مدل مو و هم خوانی آن با چهره 

موهای کوتاه نسبت به موهای بلند حالت پذیرتر و برای مرتب کردن آن به زمان کم تری احتیاج است. انتخاب مدل مو و درست کردن آن در دختران و زنان کار چندان ساده ای نیست، بنابراین اگر درباره آن اطلاعات کافی و مهارت های لازم را ندارید، این کار را به کسانی بسپارید که در این زمینه تخصص و مهارت دارند. خانم ها می توانند با انتخاب یک مدل مو زیبا و مجلسی که با شکل صورت هم خوانی داشته باشد، تغییرات بسیار زیاد و قابل توجهی در چهره و سن و سال خود به وجود بیاورند و همچنین عیب و ایراد های صورت را با آن مخفی کنند. شکل صورت در تمامی افراد اشکال مختلفی مانند: دایره، بیضی و غیره… دارد، بنابراین برای هر کدام از آن ها مدل های خاص،گوناگون و زیبایی وجود دارند.

انواع مدل موی زنانه و دخترانه جدید و جذاب برای موهای بلند

داشتن موهای بلند و آرایش آن باعث زیبایی هرچه بیشتر در خانم ها می شود. نگه داری از موهای بلند برای بسیاری از خانم ها کار سخت و طاقت فرسایی است، اما هنگام آرایش مو و انتخاب یک مدل مو زیبا و شیک، این سختی فراموش می شود.

در ادامه می خواهیم شما را با چند مدل موی زیبا و جدید برای موهای بلند آشنا بکنیم:

 • مدل موی باز و ساده

مدل موی باز برای مجالس عروسی ایده آل بوده و برای تمامی خانم ها در هر سنی مناسب است. شما می توانید موهای خود را به صورت باز حجم داده و یا فر کنید. برای این کار می توانید از بابلیس و یا بیگودی استفاده کنید.

 • مدل موی بسته و ساده

این مدل مو به دلیل سادگی و مناسب بودن برای انواع موهای بلند و کوتاه بسیار پرطرفدار بوده و برای مجالس عروسی بسیار مناسب و زیبا می باشد. برای زیبایی بیشتر این مدل می توانید از بافت های تزئینی در لابه لای موها استفاده کنید. 

 • مدل موی بسته شلوغ و مجلسی

این مدل نسبت به مابقی مدل های موی بسته شلوغ و با قسمت هایی از موی فر شده و حالت داده شده، تزئین و پوشانده می شود. این مدل در مراسم عروسی جلوه خاص و زیبایی به صورت خانم ها می دهد.

 • مدل موی باز و نیمه باز

این مدل مو برای خانم هایی که تمایل ندارند، موهای آن ها کاملا بسته یا باز باشد، مناسب می باشد. این مدل کمی دخترانه بوده و به دلیل زیبا بودنش طرفداران زیادی دارد. در این مدل موهای بالای سر به صورت بسته جمع می شوند و با انواع بافت گرفته می شود و مابقی موهای پایین باز خواهند بود.

 • شنیون یک طرفه باز

این مدل نسبت به مابقی مدل های مو ظاهری متفاوت تر دارد. در این مدل مو موها از یک طرف گردن پایین آمده و می توان این قسمت را با دستگاه های حالت دهنده، حالت داد یا فر کرد.

 • شنیون یک طرف بسته

در مدل موهای بسته، قسمت پشت مو را فقط از پشت سر می توان دید، ولی در این مدل از روبه رو هم این قسمت قابل مشاهده است. این مدل مو گردن های کشیده را به صورت کوتاه تر نشان داده و زیبایی بیشتری به ظاهر خانم ها می دهد.

 • مدل موی شنیون به صورت شلخته

مدل شنیون می تواند به صورت های گوناگونی مانند: باز، نیمه باز، جمع درست شود. یکی از این مدل ها شنیون شلخته است، که در بین دختر خانم ها طرفداران بسیاری دارد، این مدل موی زیبا جلوه ی متفاوتی به صورت و ظاهر شما می دهد.

 • مدل موی شنیون جدید حرارتی

یکی از شیک ترین مدل های شنیون، مدل موی جدید شنیون ۲۰۱۸ به روش حرارتی است. شنیون حرارتی مدل های بسیار متنوع و زیبایی برای دختر خانم ها و زنان دارد، که در آن موها با روش حرارتی و به صورت ماهرانه در پشت سر جمع و بسته می شود.

 • مدل موی شنیون با تزیین گل

یکی از مدل های شنیون، که به روز بوده و هرگز از مد نمی افتد، تزیین با گل مصنوعی و یا طبیعی است. گل هایی که برای تزیین روی شنیون قرار می گیرند، اگر با رنگ لباسی که قرار است در مجلس عروسی پوشیده شود، سِت شود، بسیار زیبا به نظر رسیده و باعث جذابیت بیشتر می شود.

 • شنیون تیغ ماهی به صورت بافت

این مدل مو را بیشتر خانم هایی دوست دارند که موهای بلند و پرپشتی دارند و طرفدار بافت روی سر هستند.

 • شنیون به صورت فر   

موهای جلوی سر در این نوع از مدل شنیون به صورت ساده درست شده و موهای پشت به صورت تکه تکه به صورت فر و نامرتب درست می شود.

 • بافت مو در یک طرف سر

در این مدل از مو، موها به یک طرف صورت ریخته شده و به صورت بافت درست می شوند. این مدل بسیار زیبا بوده و صورت را کشیده تر نشان می دهد.

مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه و جدید ترین آن

آیا از موهای بلند و یکنواخت و بدون حالت خود خسته شده اید؟

گاهی اوقات پیش می آید که خانم ها از موهای بلند خسته می شوند و دوست دارند ظاهری متفاوت تر و زیباتری نسبت به قبل خود داشته باشند. انواع بسیار زیادی برای مدل موی کوتاه وجود دارد، ولی باید دقت شود که در کوتاه کردن مو و انتخاب مدل مو حتما به شکل هندسی صورت توجه شود.

در زیر چند نمونه زیبا و جدید از مدل موهای کوتاه برای مجالس عروسی به شما نشان خواهیم داد:

 • مدل موی بسیار کوتاه
 • مدل موی کوتاه و بسیار زیبا برای صورت های کشیده زنانه
 • مدل موی کوتاه زنانه و دخترانه ساده به صورت یک طرفه
 • مدل موی کوتاه بسیار شیک دخترانه برای صورت های کشیده
 • مدل موی کوتاه برای صورت های کشیده و موهای پرپشت
 • مدل موی جدید دخترانه فشن
 • موی دخترانه شیک برای صورت های گرد
 • مدل موی جدید و زیبا برای صورت های گرد در دختران

امیدواریم که عکس های مدل موهای نمایش داده شده در این مطلب مورد پسند شما خانم های زیبا و با سلیقه بوده باشد و بتوانید با الگو گرفتن از آن ها در مجالس عروسی و میهمانی ها، زیبایی خود را بیشتر به نمایش بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

بستن