دارو

ویال گان سیکلوویر

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-این دارو بیمارستانی می باشد لذا نگهداری و تزریق آن حتما در مرکز درمانی و زیرنظر پزشک صورت گیرد.-تا ۲ ساعت پس از مصرف دارو از رانندگی و سایر فعالیتهایی که به تمرکز و هوشیاری کامل نیاز دارند خودداری کنید.
-آزمایشات دوره ای که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
– این دارو به آهستگی از بدن دفع می شود. در صورت تجویز داروهای جدید٬ احتمال بارداری خود یا همسرتان و یا تصمیم به اهداء خون و بچه دارشدن تا ۶ ماه پس از قطع دارو بهتر است به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-در طول مصرف و شش ماه پس از پایان مصرف این دارو در خانم ها و آقایان لازم است از روش های مطمئن جلوگیری از بارداری(کاندوم) استفاده شود.
-به علت واکنش شدید پوستی ناشی از برخورد محلول تزریقی با پوست، در صورت نشتی در محل تززیق سریعا به پرستار یا پزشک اطلاع دهید و ناحیه ی آلوده را پاک کرده و با آب و صابون بشویید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص ویال گان سیکلوویر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا