آمپول آزاتیوپورین

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-از آن جا که درمدت درمان با این دارو احتمال ابتلا به عفونت ها برای شما بیش تر می شود، اصول بهداشتی را رعایت کرده و از تماس با افراد بیمار تا حد امکان خودداری کنید.-مصرف این دارو احتمال خونریزی را افزایش می دهد٬ لذا بیش تر مراقب باشید، از فعالیت ها و ورزش هایی که احتمال آسیب برای شما را بالا می برد خودداری کنید، از مسواک نرم و ریش تراش برقی استفاده کنید و در صورت بروز آسیب به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
-قبل از زدن واکسن به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-در حین مصرف دارو از روش های جلوگیری از بارداری مطمئن یا از دو روش جلوگیری از بارداری استفاده کنید.
-در صورت بروز علایم عفونت به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-در صورت بروز مشکلات کبدی از جمله ادرار تیره، مدفوع روشن، احساس خستگی و سیری زیاد، درد شکمی ، زردی پوست به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت بروز مشکلات پانکراس، از جمله درد شکمی زیاد، کمر درد زیاد یا استفراغ به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت داشتن درد قفسه سینه، درد شکمی شدید، گیجی زیاد، غش کردن، عدم تعادل، اسهال، کاهش وزن زیاد، کبودی یا خونریزی، تغییر در بینایی، تغییر در صحبت کردن، ناتوانی عضلات بدن، تعریق شبانه، تب، ضربان قلب غیر عادی یا ضعف شدید به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص آمپول آزاتیوپورین

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن