آمپول فلکائینید

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

– از رانندگی و انجام کارهایی که به هشیاری کامل نیاز است در ابتدای مصرف این دارو و تا هنگامی که اثرات این دارو برای شما مشخص شود خودداری کنید.
– اگر برای اولین بار از این دارو استفاده می کنید ممکن است با تغییر وضعیت سریع از حالت نشسته به ایستاده سرگیجه مختصری ایجاد شود که به مرور برطرف می شود. این حالت طبیعی است. بهتر است هنگام برخواستن ، به ارامی بلند شوید و هنگام بالا رفتن از پله ها احتیاط شود.
– آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
– در صورت داشتنpacemaker (ضربان ساز) به پزشک خود اطلاع دهید.
– درمان با این دارو بهتراست در بیمارستان شروع می شود که بیمار تحت نظر باشد.
– در صورت داشتن علایم مشکلات کبدی از جمله ادرار تیره، مدفوع روشن، احساس خستگی و سیری زیاد، درد شکمی ، زردی پوست به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
– در صورت لرزش، تغییر در بینایی، درد قفسه سینه، سر گیجه زیاد، غش کردن، تنگی نفس، افزایش وزن زیاد، ورم دست و پا، تغییر در ضربان قلب، کبودی یا خونریزی به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
– کلیه داروهای تزریقی باید در مراکز درمانی تزریق شود. از تزریق دارو در منزل خودداری کنید.
– در صورتی که محلول تزریقی دچار کدورت یا تغییر رنگ خاصی شده بود، از تزریق دارو خودداری کنید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص آمپول فلکائینید

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن