سوسپانسیون کوآموکسی کلاو

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-دارو را طبق دستورالعمل موجود در بسته ی دارو، با آب جوشیده ی سرد شده تهیه کنید.-درهنگام تهیه ی دارو آب را در دو مرحله اضافه کنید تا پس از اختلاط با دارو به اندازه ی دقیق برسد.
-محلول آماده شده را قبل از مصرف تکان دهید و حداکثر تا ۱۰ روز در یخچال نگهداری کنید.
-دارو را دقیقا به مقداری که پزشک در هرنوبت تجویز کرده است اندازه گیری کرده و مصرف کنید.
-دارو را ترجیحا با معده خالی (حداقل ۱ساعت قبل یا ۲ ساعت بعد از غذا) میل کنید اما در صورت مشکل گوارشی می توانید دارو را بعد از غذا مصرف کنید.همچنین می توانیددارو را در مایعات خنک، شیر یا شیرخشک مخلوط کرده و بلافاصله مصرف کنید.
-در صورت بروز اسهال به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-به علت کاهش اثرداروهای ضدبارداری در مصرف همزمان با این دارو ، استفاده از روش های دیگر برای پیشگیری از بارداری در طول درمان با این دارو لازم است.
-در صورت سابقه حساسیت به آنتی بیوتیک ها پزشک را مطلع کنید.
-مصرف این دارو روی نتایج آزمایشات بالینی شما اثرمی گذارد لذا پیش از انجام آزمایش پزشک خود را از مصرف این دارو مطلع کنید.
-درصورتی که مبتلا به دیابت هستید قند خون خود را به صورت دوره ای وبا دقت بیشتری کنترل کنبد.
-اسهال آبکی طولانی مدت همراه با دل پیچه که تا چند هفته پس از درمان ممکن است به طول انجامد از عوارض نادر این دارو است.به پزشک مراجعه کنید و از خود درمانی پرهیز کنید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص سوسپانسیون کوآموکسی کلاو

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن