عصاره اکیناسه

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

کمک به تقویت سیستم ایمنی بدن، آنتی ویروس – این گیـاه سـبب تقویـت سیستم ایمنی شده، آنتی باکتریـال، آنتی سپتیـک، آنتی ویـروس و ضد التهاب می باشد. همچنین در بهبود آنفلوآنزا، سرماخوردگی، برونشیت، تب، عفونت های دستگاه ادراری، التهاب دهان و حلق بسیار مؤثـر است.مقدار مصرف : روزانه ۳ مرتبه و هـر بار ۱ قاشق غذاخوری میل شود.
دوره مصرف : بیش از ۸ هفته به طور پیوسته از این فرآورده استفاده نشود.
موارد مصرف : ایمنی مصرف این فرآورده در زمان بارداری و شیردهـی اثبات نشده، لذا از مصرف این فرآورده در زمان بارداری و شیردهی خودداری شود.
در کودکان زیر ۱۲ سال بهتر است استفاده نگردد.
ایـن فـرآورده در بیمـاری هـای سیستمیـک پیـش رونـده ماننـد سـل، کلاژنـوزیس، لکـوزیس، مولتی پل اسکلروز، ایـدز، عفونت های “HIV” و اختلالات اتوایمیون نباید مصرف شود.
با توجه به تداخل این فرآورده با داروهای ایمونوساپرسانت (سرکوب کننده سیستم ایمنی) مانند سیکلوسپورین و کورتیکواستروئیدها توصیه می¬شود افرادی که این داروها را دریافت می کنند از مصرف این فرآورده خودداری نمایند.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص عصاره اکیناسه

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن