قرص آلوپورینول

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.-در ابتدای مصرف این دارو و تا هنگامی که اثرات این دارو برای شما مشخص شود از رانندگی و انجام کارهایی که به هوشیاری کامل نیاز است خودداری کنید.
-معمولا برای مشاهده ی اثر درمانی این دارو چندین هفته زمان لازم است لذا درمان خود را طبق تجویز پزشک ادامه دهید و صبور باشید.
-هم زمان با مصرف این دارو، رعایت رژیم غذایی و ورزش که پزشک شما تجویز کرده اند نیز ضروری است.
-در صورت بروز علائم کبدی از جمله ادرار تیره، مدفوع روشن، احساس خستگی و سیری زیاد، درد شکمی و زردی پوست به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت درد هنگام دفع ادرار، وجود خون در ادرار، احساس سوزش یا بی حسی غیر عادی در اندام ها، ناتوانی در دفع ادرار، تغییر در حجم ادرار، تب، گلو درد، حساسیت چشمی، درد شدید مفاصل، کبودی یا خونریزی، درد یا ضعف عضلانی به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-درصورت مشاهده ی علاءم التهاب شدید پوست، دهان یا چشم دارو را فورا قطع و به پزشک مراجعه کنید.
-مایعات غیر کافئینی به مقدار زیاد مصرف کنید.
-بعد از غذا مصرف کنید.
-مصرف دارو را تا انتها طبق دستور پزشک ادامه دهید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص آلوپورینول

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن