قرص آملودیپین+آتورواستاتین

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-مصرف این دارو در بارداری اکیدا ممنوع است. در صورت احتمال بارداری به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.-از رانندگی و انجام کارهایی که به هوشیاری کامل نیاز است در ابتدای مصرف این دارو و تا هنگامی که اثرات این دارو برای شما مشخص شود خودداری کنید.
-اگر برای اولین بار از این دارو استفاده می کنید ممکن است با تغییر وضعیت سریع از حالت نشسته به ایستاده سرگیجه مختصری ایجاد شود که به مرور برطرف می شود. این حالت طبیعی است. بهتر است هنگام برخواستن، به ارامی بلند شوید.
-این دارو با مصرف الکل یا فرآورده های حاوی الکل مثل الگزیر تداخل دارویی دارد
-قبل از مصرف داروهای بدون نسخه که احتمال دارد فشار خون شما را بالا ببرد از جمله داروهای سرماخوردگی، داروهای لاغری، مسکن ها، داروهای محرک، … به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در طول مصرف این دارو رعایت بهداشت دهان و دندان بسیار مهم است. به صورت دوره ای به دندانپزشک مراجعه کنید.
-دارو هر روز در وقت معینی استفاده شود.
-در صورت احساس گیجی زیاد، درد در قفسه سینه، تنگی نفس، افزایش وزن زیاد، ورم دست و پا، تغییر در عضلات حرکتی مانند انقباض، لرزش یا درد عضلانی به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-همزمان با مصرف این دارو، ورزش مناسب و رعایت رژیم غذایی نیز نیاز است.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص آملودیپین+آتورواستاتین

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن