قرص آمیلورید-اچ

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-در صورت داشتن حساسیت به فرآورده های حاوی سولفانامید به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.-در صورت ابتلا به بیماری فشار خون، قبل از مصرف داروهای بدون نسخه با قابلیت افزایندگی فشار خون ( مثل داروهای سرماخوردگی، داروهای لاغری ، مسکن ها ، داروهای محرک )، به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-درصورتی که مبتلا به دیابت هستید قند خون خود را به صورت دوره ای وبا دقت بیشتری کنترل کنید.
-از آنجایی که احتمال آفتاب سوختگی برای شما حین مصرف این دارو افزایش پیدا می کند، تا حد امکان از قرارگیری در معرض آفتاب و لامپ مهتابی خودداری شده و از کرم ضد آفتاب و عینک آفتابی استفاده شود.
-در ابتدای مصرف این دارو و تا هنگامی که اثرات این دارو برای شما مشخص شود از رانندگی و انجام کارهایی که به هوشیاری کامل نیاز است خودداری کنید.
-اگر برای اولین بار از این دارو استفاده می کنید ممکن است با تغییر وضعیت سریع از حالت نشسته به ایستاده سرگیجه مختصری ایجاد شود که به مرور برطرف می شود. این حالت طبیعی است و بهتر است هنگام برخواستن ، به آرامی بلند شوید و هنگام بالا رفتن از پله ها احتیاط کنید.
-فشار و ضربان قلب خود را طبق گفته ی پزشک کنترل کنید.
-آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
-این دارو با مصرف الکل تداخل دارویی دارد.
-اگر رژیم غذایی کم نمک دارید به پزشک خود اطلاع دهید.
-مواد غذایی یا دارویی حاوی پتاسیم را تنها با نظر پزشک مصرف کنید.
-در صورت مشکل در تنفس، گیجی زیاد یا غش کردن،ضربان قلب تند، ضعف عضلانی، تشنگی زیاد، احساس سیری ، خشکی دهان یا تغییر در بینایی به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-با غذا میل شود.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص آمیلورید-اچ

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن