قرص سیرولیموس

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-آزمایشات دوره ای خون و ادرار که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.-درصورتی که مبتلا به دیابت هستید قند خون خود را به صورت دوره ای وبا دقت بیشتری کنترل کنبد.
-از آن جا که درمدت درمان با این دارو احتمال ابتلا به عفونت ها برای شما بیش تر می شود، اصول بهداشتی را رعایت کرده و از تماس با افراد بیمار تا حد امکان خودداری کنید.
-در صورت داشتن علائم خونریزی مانند استفراغ خونی یا همراه با دانه های شبیه به قهوه، سرفه خونی، وجود خون در ادرار، مدفوع قرمز یا تیره یا داشتن کبودی یا خونریزی زیاد یا بدون دلیل به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-مصرف این دارو احتمال خونریزی را افزایش می دهد٬ لذا بیش تر مراقب باشید، از فعالیت ها و ورزش هایی که احتمال آسیب برای شما را بالا می برد خودداری کنید و از مسواک نرم و ریش تراش برقی استفاده کنید و در صورت بروز آسیب به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت بروز علایم عفونت به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-قبل از زدن واکسن به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-حین مصرف این دارو از خوردن گریپ فروت خودداری شود.
-در صورت داشتن علائم کلیوی مانند عدم توانایی دفع ادرار، تغییر در حجم ادرار، خون در ادرار یا افزایش وزن زیاد به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت داشتن ضعف زیاد، ادرار تیره، زرد شدن پوست یا چشم، تغییر در حجم ادرار، اختلال در صحبت کردن یا عدم تعادل به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-در حین مصرف دارو و تا سه ماه پس قطع دارو از روش جلوگیری از بارداری مطمئن یا از دو روش جلوگیری از بارداری استفاده کنید.
-در صورت درد عضلانی، ضربان قلب غیر معمول، درد قفسه سینه، تعریق شبانه، مشکلات تنفسی، گیجی زیاد، کبودی یا خونریزی، تغییر در بینایی یا اختلال در صحبت کردن به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-همیشه قبل یا همیشه بعد از غذا مصرف کنید.
-بلافاصله بعد از بیرون آوردن قرص از جعبه مصرف نمایید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص سیرولیموس

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن