قرص سیلاستازول

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-حداقل نیم ساعت قبل از غذا یا ۲ ساعت بعد غذا میل کنید.-آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما بسیار الزامی است.
-مصرف این دارو احتمال خونریزی را افزایش می دهد٬ لذا بیشتر مراقب باشید، از فعالیت ها و ورزش هایی که احتمال آسیب برای شما را بالا می برد خودداری کنید، از مسواک نرم و ریش تراش برقی استفاده کنید و در صورت بروز آسیب به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-ممکن است اثر کامل دارو بعد از یک ماه شروع شود. لذا درمان خود را طبق تجویز پزشک ادامه دهید و صبور باشید.
-حین مصرف این دارو از خوردن گریپ فروت خودداری شود.
-از آن جا که درحین درمان با این دارو مستعد ابتلا به عفونت هستید، اصول بهداشتی را رعایت کرده و از تماس با افراد بیمار تا حد امکان خودداری کنید.
-در صورت داشتن علائم خونریزی مانند استفراغ خونی یا همراه با دانه های شبیه به قهوه، سرفه خونی، وجود خون در ادرار، احساس خستگی زیاد، سردرد شدید، مدفوع قرمز یا تیره، کبودی یا خونریزی زیاد و بدون دلیل به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.
-در صورت درد قفسه سینه، سر گیجه شدید، غش کردن، تغییر در ضربان قلب یا ورم دست و پا به پزشک یا داروساز خود اطلاع دهید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص سیلاستازول

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن