دارو

قرص لوودوپا+کربی دوپا+انتاکاپون

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-در مدت درمان با این دارو تا جای ممکن رژیم غذایی خود را تغییر ندهید.-دارو را همراه یا کمی قبل از وعده ی اصلی غذا مصرف کنید و سعی کنید مصرف پروتیین(گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ و..)را در وعدهی همراه با دارو محدود کنید و غذاهای پروتیینی موردنیاز را در دیگر ساعات روز مصرف کنید.
-تا ۴ ساعت پس از مصرف دارو از رانندگی و سایر فعالیتهایی که به تمرکز و هوشیاری کامل نیاز دارند خودداری کنید.
-در مدت درمان با این دارو ممکن است با تغییر وضعیت سریع از حالت نشسته به ایستاده سرگیجه مختصری ایجاد شود که به مرور برطرف می شود. این حالت طبیعی است. هنگام برخواستن ، به ارامی بلند شوید.
-آزمایشات دوره ای که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
-درصورتی که مبتلا به دیابت هستید قند خون خود را به صورت دوره ای وبا دقت بیشتری کنترل کنبد.
-در مدت درمان با این دارو بررسی پوستی توسط پزشک متخصص پیشنهاد می شود.
-مصرف این دارو ممکن است باعث تیره شدن (قرمز، قهوه ای، مشکی) رنگ ادرار،بزاق و سایر ترشحات بدن شما شود و می تواند روی لباس ها لک ایجاد کند.
-این دارو با مصرف الکل تداخل دارویی دارد.
-در صورت سابقه ی بیماری چشمی گلوکوم (آب سیاه) به پزشک خود اطلاع دهید.
-ممکن است اثر دارو از زمان مصرف تا زمان نوبت مصرف بعدی از بین برود و شاهد علایم بیماری باشید. اگر این موضوع زیاد اتفاق می افتد یا زیاد اذیتتان میکند با پزشک خود صحبت کنید.
-به دلیل این که این دارو می تواند با داروهای زیادی تداخل ایجاد کند،حتما لیست همه ی داروهای مصرفی خود را در اختیار پزشک یا داروساز خود قرار دهید.
– به منظور کاهش احتمال بروز علائم قطع مصرف دارو و عدم بازگشت علائم بیماری، باید قطع مصرف این دارو تحت نظر پزشک و تدریجی باشد.
-در صورت سختی ماهیچه ها، حرکات غیر عادی فک و صورت و بدن به پزشک خود اطلاع دهید.
-در صورت تب، درد عضلانی شدید یا تغییرات خلق و خو فورا به پزشک مراجعه کنید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص لوودوپا+کربی دوپا+انتاکاپون

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن