قرص نلفیناویر

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-دارو را همراه با غذا طبق دستور پزشک با یک لیوان آب مصرف کنید .-از آنجا که مصرف این دارو میتواند با داروهای زیادی تداخل داشته باشد، حتما لیست کلیه ی دارو های مصرفی خود را در اختیار پزشک یا داروساز خود قرار دهید و فاصله ی زمانی مناسب مصرف داروهای خود با این دارو را بپرسید.
-درصورتی که مبتلا به دیابت هستید قند خون خود را به صورت دوره ای وبا دقت بیشتری کنترل کنبد.
-مصرف این دارو احتمال خونریزی را در برخی از بیماران مبتلا به هموفیلی افزایش می دهد٬ لذا بیشتر مراقب باشید و با پزشک خود مشورت کنید.
-مصرف داروی دیدانوزین را حداقل۲ساعت با مصرف این دارو فاصله دهید.
-به علت کاهش اثر داروهای ضدبارداری در مصرف هم زمان با این دارو٬ استفاده از روش های دیگر برای پیشگیری از بارداری در طول درمان با این دارو لازم است.
-آزمایشات دوره ای که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
-اگر چه این دارو در پیشگیری وکنترل بیماری های ویروسی استفاده میشود اما مانع سرایت این بیماری ها (مانند ایدز و هپاتیت) به دیگران نخواهند شد لذا نکات بهداشتی را رعایت کنید و از رابطه ی جنسی بدون کاندوم خودداری نمایید.
-شیردهی به کودک درحین مصرف این دارو توصیه نمی شود.
-در صورت مشاهده ی علاءم التهاب شدید پوست٬ دهان یا چشم، مصرف دارو را قطع و فورا به پزشک مراجعه کنید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص قرص نلفیناویر

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن