ویال باسیلیکسی مب

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-کلیه داروهای تزریقی باید در مراکز درمانی تزریق شود. از تزریق دارو در منزل خودداری کنید.-در صورتی که محلول تزریقی دچار کدورت یا تغییر رنگ خاصی شده بود، از تزریق دارو خودداری کنید.
-از آن جا که درمدت درمان با این دارو احتمال ابتلا به عفونت ها برای شما بیش تر می شود، اصول بهداشتی را رعایت کرده و از تماس با افراد بیمار تا حد امکان خودداری کنید.
-آزمایشات دوره ای خون که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
-قبل از زدن واکسن به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-قبل از شروع دارو با انجام تست بارداری مطمئن شوید که باردار نیستید، در حین مصرف دارو نیز از روش های جلوگیری از بارداری مطمئن یا از دو روش جلوگیری از بارداری استفاده کنید، بعد از اتمام دارو نیز آزمایش دهید که دارو دیگر در بدن شما وجود ندارد (ممکن است پزشک داروی دیگری برای دفع داروی باقی مانده در بدنتان به شما بدهد) سپس روش جلوگیری از بارداری خود را قطع کنید.
-در صورت بروز علایم عفونت به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.
-در صورت گیجی، خواب آلودگی، تشنگی زیاد، گرسنگی زیاد، افزایش دفع ادرار، گرگرفتگی، درد عضلانی، گرفتگی عضلات، ضربان قلب غیر عادی، درد قفسه سینه، سردرد شدید، لرزش، ناتوانی در دفع ادرار، تغییر در بینایی، کبودی یا خونریزی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص ویال باسیلیکسی مب

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

همچنین ببینید

بستن
بستن