کپسول اوراسیل+تگافور

خرید آنلاین دارو از داروخانه آنلاین داروپین

مشاوره دارویی اختصاصی شمیم سلامتی:

-دارو را ترجیحا با معده ی خالی(حداقل یک ساعت قبل یا دو ساعت بعد غذا) در ساعت مشخصی از شبانه روز میل کنید.-تا ۲ ساعت پس از مصرف دارو از رانندگی و سایر فعالیتهایی که به تمرکز و هوشیاری کامل نیاز دارند خودداری کنید.
-در صورت بروز اسهال شدید در طول درمان با این دارو به پزشک مراجعه نمایید.
-به دلیل این که این دارو می تواند با داروهای زیادی تداخل ایجاد کند،حتما لیست همه ی داروهای مصرفی خود را در اختیار پزشک یا داروساز خود قرار دهید.
-در طول مصرف و شش ماه پس از پایان مصرف این دارو در خانم ها و آقایان لازم است از روش های مطمئن جلوگیری از بارداری(کاندوم) استفاده شود.
-شیردهی به کودک درحین مصرف این دارو توصیه نمی شود.
-رعایت بهداشت دهان، جویدن آدامس بدون قند و مکیدن آبنبات بدون قند در طول مصرف این دارو می تواند به کاهش خشکی دهان شما کمک کند.
-آزمایشات دوره ای که توسط پزشک تجویز شده برای شما الزامی است.
-در مدت درمان با این دارو بیشتر مستعد عفونت هستید لذا بهداشت فردی را رعایت کنید و از تماس با افراد بیمار تا جای ممکن خودداری کنید.

مشاوره دارویی عمومی شمیم سلامتی :

در صورت بارداری، شیردهی، دیابت، نقص کلیوی یا کبدی قبل از مصرف دارو به پزشک یا داروساز اطلاع دهید.اگر هم زمان داروهای دیگری مصرف می کنید برای جلوگیری از تداخلات احتمالی به پزشک یا داروساز اطلاع دهید. پزشک از عوارض احتمالی داروی شما آگاه است بنابراین دوره درمان دارو را مطابق تجویز پزشک تکمیل و از قطع خودسرانه دارو پرهیز کنید.

اطلاعات بیشتر در خصوص کپسول اوراسیل+تگافور

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

بستن