اخبار

جام جهانی ۲۰۱۸ با مسابقه شمیم کاپ

جام جهانی ۲۰۱۸ با مسابقه شمیم کاپبا شروع مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ فوتبال در روسیه، کمپین شمیم سلامتی برای مخاطبان و علاقه مندان به این بازی های پرهیجان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شمیم سلامتی، به مناسبت آغاز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ و خلق چند هفته پرهیجان در میان علاقه مندان این مسابقات، شمیم سلامتی در قالب یک کمپین با عنوان #شمیم_کاپ، جوایزی را برای هموطنان در نظر گرفت.

این کمپین که از ابتدای برگزاری مسابقات جام جهانی در روز پنجشنبه ۲۴ خرداد آغاز شد، شامل دو بخش مجزا برای مخاطبان صفحه شمیم سلامتی در اینستاگرام است. در بخش نخست به تعداد بازی های هر روز، یک استوری در قالب نظرسنجی پیش ‌بینی نتایج برد یا باخت و مساوی هر تیم در مسابقات در نظر گرفته شده است. مخاطبان شمیم سلامتی می توانند پیش از پایان نیمه اول هر بازی، پیش بینی نتیجه مسابقه را روی گزینه مورد نظر انتخاب کرده و برای نتیجه مساوی نیز، پیام دایرکت ارسال کنند.

در بخش دوم یعنی پست های اینستاگرامی شمیم سلامتی، هر یک از مخاطبانی که فالوور این صفحه هستند، می توانند طی روزهای برگزاری مسابقات جام جهانی، ۵ نفر از دوستانشان را در پست های مربوط به مسابقات منشن کنند تا آن ها نیز از مخاطبان این صفحه اینستاگرامی باشند.

در پایان مسابقات جام جهانی، در بخش نخست کمپین #شمیم_کاپ به قید قرعه دو نفر و در بخش دوم یک نفر برنده سفر رویایی به جزیره کیش انتخاب می شوند.

علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه شمیم سلامتی در اینستاگرام با عنوان shamimsalamati.ir@ از شرکت کنندگان در کمپین #شمیم_کاپ در ایام برگزاری مسابقات جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ باشند

اینستاگرام شمیم سلامتی
اینستاگرام شمیم سلامتی

مسعود رازنهان

مسعود رازنهان هستم سردبیر محتوای مجله سلامتی حدودا 6 سال تجربه کاربری و فنی در تولید محتوا دارم امیدوارم محتواهای بنده مورد استفاده شما عزیزان گردد. خوشحال میشوم از طریق ایمیل : raznahan@shamimsalamati.ir نظرات خودتان را برایم ارسال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا